Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2002 yılında Ankara Ostim Bölgesinde her türlü makina parçası kaynağı yaparak faaliyetlerine başlamıştır. Deneyimli personellerimizle her türlü alüminyum, çelik, sert maden, sifero, bakır, alaşımlı kaynak çeşitleri ile siz iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz. Gerek firmamızda gerekse yurtiçi ve yurtdışı her bölgede kaynak işlerinizi yapmaktayız.
Kaynak ekipmanlarımızda her zaman kaliteyi tercih etmekteyiz. Çalışma şartları olarak güvenli ve dikkatli çalışmak iş prensibimiz olup personellerimizin işini severek ve özenerek yapmaları için gerekli ortam sağlanmıştır. Kullandığımız kaynak malzemelerimizin TSE onaylı ve test edilmiş malzeme olmasına özen göstermekteyiz.
Ekipman olarak her zaman kendini kanıtlamış markaları tercih etmekteyiz. NURİŞ, MAGMAWELD, LINCOLN, ZENWELD, ESAB, ASKAYNAK gibi markaları kullanmaktayız.
Kaynak çeşitlerimizin el verdiği parçalar başlıca ekskavatör dönüş dişlileri, piston sızdırmazlığı, kırıcı delici malzemeler, makina şanzıman parçaları, ATLAS COPCO, EPIROC, SANDVIC, SOOSAN, CAT, KAWASAKI, KOMATSU gibi her makinanın sert maden, çelik, alüminyum vesaire her parçasını kaynatabilmekteyiz.
Piyasada gördüğümüz açığı kapatabilmek amacıyla başladığımız yolda sizlere hizmet vermek bizlere gurur vermektedir.
Kaynakta güven noktanız…